Wedstrijddoelen voor 2026
Wat zijn jouw wedstrijddoelen voor 2026? Heb je al interessante wedstrijden op het oog? Deel jouw ervaringen met de andere atleten hier :)
Erwin gaat voor een podiumplaats in de 65-69 age group tijdens de Challenge Championship in Samorin en doet zijn 23de FD in Vitoria Gastiez samen met 18 clubgenoten van Triatlon Team Limburg. Samen gaan we geld inzamelen voor de instelling Ter Heide waar kwetsbare personen verblijven.
Wat een mooi doelen, Erwin! Zijn het wedstrijden waar je al ervaring mee hebt, of zullen ze totaal nieuw voor je worden?
Hi allemaal!
Ik heb in elk geval de halve marathon van Valencia (oktober 2026) op mijn wedstrijdkalender staan! Doel is om onder de 1h 25 te lopen.
Verder in de maand juni nog een leuke sprint triathlon in een dorpje aan de Valenciaanse kust. Zin in!!
Wauw, ook hele mooie ultra-doelen! Ben benieuwd naar je ervaringen, ik heb zelf nog nooit een ultra gedaan. Hoeveel km per week train je ongeveer hiervoor?
Ik heb de halve marathon van Valencia al 3x eerder gelopen. Qua sfeer en parcours is het echt genieten. Zou hem iedereen aanraden!